Řetězec OBI se rozhodl pro vozy Opel Movano | Media OPEL Slovaquie

Řetězec OBI se rozhodl pro vozy Opel Movano

download-pdf
download-image
download-all
Tue, 20/11/2018 - 10:00


Už žádné starosti zákazníků s dovozem těžkého a objemného zboží z hobby-marketů
 

Další velmi prestižní „zářez“ se podařil fleetovému týmu značky Opel: V náročném výběrovém řízení se známý řetězec hobby-marketů OBI v ČR rozhodl pro vozy Opel Movano. V první fázi OBI odebere celkem 10 valníků Movano s delším rozvorem L3. Pro Opel a jeho model Movano rozhodla vedle výborných provozních parametrů především výhodná cena a atraktivní měsíční splátka - vozy pro zákaznickou půjčovnu OBI byly pořízeny na operativní leasing.

Opely Movano v barvách OBI budou sloužit zákazníkům hobby-prodejen z celé ČR. Půjčovné k odvozu zakoupeného zboží činí jen 250 Kč/hod. Pro svoje půjčovny si řetězec OBI vybral vozy Opel Movano poháněné spolehlivým turbodieselem 2.3 CDTi o výkonu 130 k, který pohání přední kola přes manuální 6-stupňovou převodovku.

„Zakázky od OBI si velmi vážíme, protože ji považujeme za další potvrzení kvality našich vozů i souvisejících služeb,“ říká Pavel Šilha, generální ředitel českého a slovenského zastoupení automobilky Opel. „V segmentu užitkových vozů nabízíme modely, které pokrývají široké hmotnostní spektrum, takže u Opelu si svůj užitkáč vybere opravdu každý zákazník. A protože na český trh právě uvádíme zcela nový model Combo Life/Combo Van, věřím, že naše pozice ve fleetových obchodech bude i nadále posilovat.“

 

Scroll